Nanotechnologia to nazwa całego zestawu technik i sposobów tworzenia rozmaitych struktur o rozmiarach nanometrycznych, czyli na poziomie pojedynczych atomów. Jak to działa? Cząsteczki nano przenikają w głąb porów czyszczonych powierzchni, skutecznie usuwając wszelkie zanieczyszczenia. Dodatkowo dzięki unikatowym oddziaływaniom międzycząsteczkowym usuwają brud bez konieczności szorowania zanieczyszczeń, a hydrofobizacja wpływa na ochronę przed wilgocią i wieloma zanieczyszczeniami. Przy produkcji naszych środków czystości używamy tej technologii, a dokładnie cząsteczek srebra. Dzięki temu powierzchnie są chronione przed osadzaniem się brudu i nie wymagają polerowania. To wsparcie nowoczesnej technologii w służbie czystości.
Nie trzeba. Środki marki Purman zostały stworzone w technologii nano, co wpływa na to, że powierzchnie, na których użyję się produktów czyszczących, nie trzeba polerować. Należy polać/ spryskać powierzchnię produktami, poczekać chwilę, a następnie spłukać.
Większość produktów marki Purman stosuje się według osobistych preferencji. Częstotliwość uzależniona jest od ilości domowników oraz powierzchni użytkowej. Jeśli chodzi o pastę Purman Reviwood to zaleca się stosowanie jej raz w miesiącu. Co do środka Purman Floorwax to stosuje się najczęściej raz na pół roku, ale jest to zależne od ilości domowników oraz rodzaju powierzchni. Do reszty produktów serii nie ma szczególnych zaleceń/ ograniczeń co do częstotliwości stosowania środków.
Niektóre produkty należy rozcieńczyć z wodą. Należą do niech produkty: Purman Refresh - do podłóg drewnianych lakierowanych, Purman Washfloor  - do podłóg drewnianych olejowanych, Purman Cleaner - do podłóg ceramicznych, marmurów.
Purman to profesjonalne środki czystości, które stosuje się do różnych rodzajów podłóg. Każdy produkt dedykowany jest do innego rodzaju powierzchni. Do podłóg lakierowanych należy stosować środek Purman Refresh lub Purman Reviwood. Do podłóg olejowych należy używać produkty Purman Washfloor lub Purman Floorwax. Do płytek ceramicznych i kamienia należy używać produktu Purman Cleaner.
Do czyszczenia powierzchni w kuchni należy używać Purman Microshine i Purman Milkshine. Do utrzymania czystości w łazienkę najlepiej sprawdzą się produkty z serii Purman Remover i Purman Cleaner.
Jest kilka możliwości stosowania olejków zapachowych. Można je używać: - pryska się na powierzchnie w pomieszczeniu w którym chcemy, żeby był ładny zapach, - dolewa się do odkurzaczy wodnych z filtrem wodnym, - wlewa się do nawilżaczy powietrza.
Firma ciągle rozszerza swoją ofertę. Już teraz można kupić specjalistyczne mopy z podajnikami na środki czystości oraz wymienianymi ściereczkami. Niebawem pojawią się również inne produkty, które ułatwią sprzątanie.