O marce

Produkty marki Purman to wysokiej jakości, profesjonalne środki czystości wytwarzane w technologii nano. Nasze produkty to połączenie nauki oraz naszego doświadczenia.  

Marka Purman narodziła się z miłości do drewna. Wywodzimy się z polskiej firmy produkującej podłogi drewniane i doskonale wiemy, jak stworzyć dobrej jakości produkty oraz jak je zamontować i zabezpieczyć. Chcieliśmy również zadbać o ich dobre utrzymanie. Testując różne preparaty, zauważyliśmy potrzebę stworzenia wysokiej jakości środków czystości. Tak właśnie powstały pierwsze produkty, dedykowane utrzymaniu czystości podłóg drewnianych.

Widząc zadowolenie naszych klientów z pierwszych produktów Purman, postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich potrzebom i zaczęliśmy produkować środki czystości dedykowane do różnych powierzchni i pomieszczeń. Obecnie w ofercie firmy znajduje się kilkanaście różnorodnych preparatów, które mają zastosowanie w mieszkaniach, gastronomii, hotelach, biurach, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebne są sprawdzone środki do czyszczenia. 

Naszym celem jest stworzenie produktów, które nie tylko zapewnią czystość w pomieszczeniach, ale również skrócą czas poświęcony na utrzymanie schludnego wyglądu. Wiemy, że dzięki naszym produktom zachowasz czystość na dłużej!